У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:35, 23 листопада, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Мешканці просять про перейменування

Мешканці просять про перейменування thumbnail

Часто живеш в певному місті та не помічаєш, як називається рідна вулиця чи улюблений парк, проте потім, якщо звернути увагу, то можна бути шокованим. Тому мешканці Сихівського району звернулися до міської ради з проханням перейменувати центральну площу перед культурно-освітнім центром на честь Олександра Довженка. Вони хочуть, щоб це місце називалось більш приємно для них, тому варто все ж зробити це.

На думку активістів, сихівчани вже давно називають цю площу іменем видатного українського режисера, крім того, Довженко був дуже неординарним і цікавим українцем, а його ім’я відоме всім найкращим режисерським школам світу. А назву вона носить зовсім не ту, тому вирішили попросити, щоб все офіційно зробили так, як хочеться жителям. Та влада підтримає це питання.

Прохання львів’ян вже було розглянуте та підтримане комісією законності, депутатської діяльності та свободи слова ЛМР. Останнє слово буде за комісією з найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проспектів, площ, скверів та споруд у Львові. Тому скоро скоріш за все ця площа буде називатись в честь Довженка. Це буде приємною новиною та подарунком для місцевих.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoidAwkward First Date On Line: Top Things in order to avoid
Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoid No doubt you've heard great...
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019 In these times of it would be ...
How exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manualHow exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manual
Your firm gives school dissertation writing support for people who need help in just about...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: