У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:35, 23 листопадаа, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Мешканці просять про перейменування

Мешканці просять про перейменування thumbnail

Часто живеш в певному місті та не помічаєш, як називається рідна вулиця чи улюблений парк, проте потім, якщо звернути увагу, то можна бути шокованим. Тому мешканці Сихівського району звернулися до міської ради з проханням перейменувати центральну площу перед культурно-освітнім центром на честь Олександра Довженка. Вони хочуть, щоб це місце називалось більш приємно для них, тому варто все ж зробити це.

На думку активістів, сихівчани вже давно називають цю площу іменем видатного українського режисера, крім того, Довженко був дуже неординарним і цікавим українцем, а його ім’я відоме всім найкращим режисерським школам світу. А назву вона носить зовсім не ту, тому вирішили попросити, щоб все офіційно зробили так, як хочеться жителям. Та влада підтримає це питання.

Прохання львів’ян вже було розглянуте та підтримане комісією законності, депутатської діяльності та свободи слова ЛМР. Останнє слово буде за комісією з найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проспектів, площ, скверів та споруд у Львові. Тому скоро скоріш за все ця площа буде називатись в честь Довженка. Це буде приємною новиною та подарунком для місцевих.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: