У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:36, 23 листопадаа, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Повернення історичної назви

Повернення історичної назви thumbnail

Кожен хоче, щоб навколо все було приємно та красиво, щоб місто було найкращим, тому й назву для нього хочеться найкращу, та зі змістом. В Кам'янка-Бузькому районі проведуть опитування думки мешканців щодо перейменування міста Кам'янка-Бузька. Опитування відбудеться 24 грудня 2014 року. Жителі хочуть, щоб місто перейменували так, як було колись в давнину. Проте ще хочуть визначити, чи дійсно всі так вважають та провели для цього опитування.

Як зазначається у додатку до рішення Кам'янка-Бузької міської ради від 16.11. 2017 №10, питання перейменування виникло у зв'язку з численними згадками попередньої назви міста - Кам'янка-Струмилової, наявність Кам'янка-Струмилового Євангеліє, яке є першим слов'янським паперовим Євангеліє, написаним у 1411 році, та з відновленням вшанування Чудотворного образу Божої Матері Кам'янка-Струмилової. У зв'язку з цим 24 грудня 2017 року буде проведено опитування мешканців міста Кам'янка-Бузька щодо його перейменування на історичну назву Кам'янка-Струмилова. Тож можливо, скоро повернуться до старої назви.

Результати опитування мають бути опубліковані не пізніш як на третій день після опитування.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: