У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:12, 29 листопадаа, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Робот завоював світову славу

Робот завоював світову славу thumbnail

Українці дуже талановиті, всі можуть щось придумати, створити та організувати. Багато хто досягає великих успіхів. Перше місце в рейтингу інноваційних винаходів цього року за версією американського журналу «Time» посів Джибо (Jibo) — перший соціальний робот для дому, винайдений спільними зусиллями американського, львівського та харківського офісів компанії «Waverley Software». Винахід також потрапив на обкладинку випуску. Це зробили українці, за що дуже гордяться та радіють. Львівські розробники більше двох років працювали над створенням серверної частини та мобільних додатків для робота. Вони багато трудились та старались, та тепер є результат, який повністю виправдав очікування.

Jibo – це робот, який може розпізнавати людський голос та обличчя, жартувати, фотографувати, нагадувати про важливі події тощо. У списку найцікавіших інновацій року, що минає, стали також окуляри eSight 3, чашка Ember Mug; ліфти Thyssenkrupp MULTI; смартфон Apple iPhone X; хіджаб для занять спортом Nike Pro Hijab, окуляри віртуальної реальності Oculus Go, дрони DJI Spark, ігрова консоль Nintendo Switch тощо. Тому те, що український робот в такій компанії – дуже почесно.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: