У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:13, 29 листопадаа, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Перевірка рятувальників

Перевірка рятувальників thumbnail

Працівники спецслужб, різні рятувальники повинні бути завжди на готовності врятувати життя, розібратись з ситуацією, тому коли проходить час та працівники звикають до всього, то їх потрібно перевіряти, щоб відсіяти слабких. У вівторок, 28 листопада, о шостій годині ранку в Головному управління ДСНС України у Львівській області був оголошений спеціальний сигнал «Увага! Збір-аварія». Згідно з цим сигналом, львівські рятувальники одразу терміново прибули до Головного управління, та були готові до виконання завдань за призначенням. За цим сигналом також перевірили функціонування зведеного загону ДСНС Львівщини, який  у випадку масштабної надзвичайної ситуації або події може бути залучений в інших регіонах нашої країни. Це дуже корисно, адже так можна дізнатись, чи готові працівники рятувати життя.

«Метою проведених тренувань є перевірка готовності до використання майна та обладнання пересувних пунктів, пунктів життєзабезпечення, інженерної та спеціальної пожежної техніки. Також перевірялась готовність особового складу підрозділів до дій за призначенням. Всі перевірку пройшли», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: