У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:55, 30 листопадаа, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Продовжують карати водіїв

Продовжують карати водіїв thumbnail

Так часто люди залишають своє авто там, де цього не можна робити, тому поліція вимушена карати таких та штрафувати, щоб не залишали більше авто. 15 водіїв припаркували вчора у Львові автомобілі на заборонених місцях, а 11 – на пішохідних переходах і біля них. Тому таких водіїв оштрафували та тепер вони запам’ятають цей удар по кишені. Звичайно, є й ті, хто не помітять цього зменшення бюджету, але більшість після штрафу буде думати, де залишати авто, щоб знову не позбутись круглої суми.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 30 листопада, що працівники відділу оперативного реагування «Львівавтодору» зафіксували вчора у Львові 34 порушення правил паркування. Зокрема, 15 водіїв припаркували автомобілі на заборонених місцях, 11 – на пішохідних переходах і біля них, а семеро випадків – на смузі для руху транспорту (ринок «Привокзальний»). Такі порушення не перші та не останні, тому потрібно добряче провчити водіїв, щоб це не повторювалося хоч певний час після штрафу. Можливо тоді водії будуть реагувати та думати, де залишати авто, адже це можна робити не всюди та не варто все ж порушувати чуже майно та займати чиєсь місце.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: