У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 20:14, 1 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Не прибрали звалище

Не прибрали звалище thumbnail

На території України та Львівщини є звалища та це зрозуміло, адже люди користуються речами, викидають їх та є багато сміття, яке потрібно кудись вивозити. З часів зупинки Грибовицького сміттєзвалища та сміттєвої блокади, у Львові зовсім змінилася логістика вивозу побутових відходів. Ті локації, на яких зараз накопичуються відходи, іменуються перевантажувальними станціями, проте картина не втішає, оскільки, більшість з них є переповненою. Власники та директори звалищ не встигають все зібрати та знищити або вивезти в інше місце, тому там залишається багато зайнятого місця, яке не може використовуватись.

Одне з таких сміттєзвалищ, а за документами перевантажувальна станція, розташоване на вулиці Північна, його обслуговує найбільший перевізник у Львові ТОВ "АВЕ Львів".

І міська влада, і компанія АВЕ обіцяли очистити це "звалище" ще від літа, остання дата яку озвучували львів'янам 30 листопада. Нагадаємо зараз організацією вивезення сміття займається Львівська обласна державна адміністрація, проте так і не прибрали це місце та тепер тут повно сміття, яке не дозволяє звозити нове. Може бути, що через це знову повториться ситуація, яка лише зникла з новин.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: