У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 20:14, 1 грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Не прибрали звалище

Не прибрали звалище thumbnail

На території України та Львівщини є звалища та це зрозуміло, адже люди користуються речами, викидають їх та є багато сміття, яке потрібно кудись вивозити. З часів зупинки Грибовицького сміттєзвалища та сміттєвої блокади, у Львові зовсім змінилася логістика вивозу побутових відходів. Ті локації, на яких зараз накопичуються відходи, іменуються перевантажувальними станціями, проте картина не втішає, оскільки, більшість з них є переповненою. Власники та директори звалищ не встигають все зібрати та знищити або вивезти в інше місце, тому там залишається багато зайнятого місця, яке не може використовуватись.

Одне з таких сміттєзвалищ, а за документами перевантажувальна станція, розташоване на вулиці Північна, його обслуговує найбільший перевізник у Львові ТОВ "АВЕ Львів".

І міська влада, і компанія АВЕ обіцяли очистити це "звалище" ще від літа, остання дата яку озвучували львів'янам 30 листопада. Нагадаємо зараз організацією вивезення сміття займається Львівська обласна державна адміністрація, проте так і не прибрали це місце та тепер тут повно сміття, яке не дозволяє звозити нове. Може бути, що через це знову повториться ситуація, яка лише зникла з новин.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019 In these times of it would be ...
How exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manualHow exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manual
Your firm gives school dissertation writing support for people who need help in just about...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: