У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:50, 4 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Результати снігопаду

Результати снігопаду thumbnail

По заходу України пройшлись сніги, люди вже виставляють багато фото з ним, та все ж від цього є й негативні наслідки. Під час недільної негоди у Львові міська рада зафіксувала два падіння дерева. Про це сьогодні,4 грудня, під час брифінгу повідомила керівник міського департаменту ЖКГ Ірина Маруняк. Дерева налякали людей, а також пошкодили автомобіль. Це дуже неприємна новина для його власника, тож потрібно намагатись тримати машину не під деревами в таку погоду.

Падали дерева у Залізничному районі – на Любінській та Городоцькій. На Любінській вже дерево забрали, розкрижували й вивозять поступово. На Городоцькій також працюють комунальні  служби. Дерева швидко приберуть, але наслідки все одно залишаються, тому тепер власнику авто доведеться ремонтувати його та витратитись на це. Можливо, власник отримає компенсацію від комунальників та влади, проте це ще не точно, будуть вирішувати. Це залежить від того, наскільки правильно була припаркована машина. Буде встановлювати зону відповідальності й провину правоохоронні органи, і рішенням суду буде питання вирішене. Тому скоро буде відомо, наскільки сильно постраждає водій. Варто слідкувати за своїми авто та намагатись купити гараж.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: