У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:41, 5 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відзначали волонтерів

Відзначали волонтерів thumbnail

Багато людей мають добрі серця та допомагають іншим. Це дуже добре та було б значно краще жити, якби їх було більше. Сьогодні, 5 грудня, з нагоди Міжнародного дня волонтера міський голова Львова Андрій Садовий відзначив найкращих волонтерів Львова. Вони отримали подяки від громади міста, а також поспілкувалися з мером щодо питань, які виникають у їх діяльності. Мер сам привітав їх та сказав, що дуже радий, що місто має таких героїв, які залишаються часто непоміченими, але роблять все, щоб було добре всім.

«Сьогодні є Міжнародний день волонтера і для мене велика честь мати можливість бути разом з вами, бо ви є кращі з кращих. В той час, коли народ сидів біля телевізора і спостерігав за ситуацією, яка робилася в нашій країні, то ви йшли вперед, показували іншим приклад, за це потрібно дякувати та пам’ятати, що є такі люди», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Відтак, подяки отримали: Тарас Лозовський, Людмила Урсула, Сестра Альойзія Рондяк, Гнат Ігор Зіновійович, Ігор Антоняк, Юлія Кудрик, Люба Возняк, Світлана Гурняк, Олександр Молодий, Прохорець Оксана Сергіївна. Всі вони багато зробили для України та міста.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: