У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:41, 5 грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відзначали волонтерів

Відзначали волонтерів thumbnail

Багато людей мають добрі серця та допомагають іншим. Це дуже добре та було б значно краще жити, якби їх було більше. Сьогодні, 5 грудня, з нагоди Міжнародного дня волонтера міський голова Львова Андрій Садовий відзначив найкращих волонтерів Львова. Вони отримали подяки від громади міста, а також поспілкувалися з мером щодо питань, які виникають у їх діяльності. Мер сам привітав їх та сказав, що дуже радий, що місто має таких героїв, які залишаються часто непоміченими, але роблять все, щоб було добре всім.

«Сьогодні є Міжнародний день волонтера і для мене велика честь мати можливість бути разом з вами, бо ви є кращі з кращих. В той час, коли народ сидів біля телевізора і спостерігав за ситуацією, яка робилася в нашій країні, то ви йшли вперед, показували іншим приклад, за це потрібно дякувати та пам’ятати, що є такі люди», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Відтак, подяки отримали: Тарас Лозовський, Людмила Урсула, Сестра Альойзія Рондяк, Гнат Ігор Зіновійович, Ігор Антоняк, Юлія Кудрик, Люба Возняк, Світлана Гурняк, Олександр Молодий, Прохорець Оксана Сергіївна. Всі вони багато зробили для України та міста.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoidAwkward First Date On Line: Top Things in order to avoid
Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoid No doubt you've heard great...
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019 In these times of it would be ...
How exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manualHow exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manual
Your firm gives school dissertation writing support for people who need help in just about...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: