У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:53, 6 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Оновлення в транспорті

Оновлення в транспорті thumbnail

Багато людей жаліються, що в Львові мало транспорту на таку кількість людей, до того ж багато гостей завжди, тож в автобус чи трамвай не проштовхнутись. Виконком міської ради сьогодні, 6-го грудня, погодив рішення щодо розробки стратегії розвитку міського громадського пасажирського транспорту у Львові. Будуть працювати над цим та зроблять все можливе, щоб справді дослідити, скільки людей користується в середньому транспортом, скільки його потрібно.

За словами міського голови Андрія Садового, в мерії не будуть змінювати нинішню транспортну систему міста. На думку мера, якщо вдосконалити чинні маршрути, то вдасться впорядкувати й саму систему перевезення. Зроблять все можливе, щоб людям було комфортно пересуватись та всі могли відчувати себе комфортно та добре. Тому варто сказати, що це хороший шанс зробити місто кращим. Крім того, наступного року влада разом з фахівцями та науковцями розробити технічне завдання й оголосити тендер. А обстеження пасажиропотоку проведуть тільки за наявності грошей в міському бюджеті. Для міста необхідно негайно придбати 50 нових трамваїв, хоча б 40 тролейбусів і мінімум 100-150 автобусів. Це потрібно зробити, тоді все стане краще.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: