У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:02, 7 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Порушення в суді

Порушення в суді thumbnail

У Львові, 6 грудня,  відбулось судове засідання у справі щодо незаконної забудови на ділянці, що на вул. Олекси Довбуша, 15 неподалік регіонального ландшафтного парку «Знесіння». Там люди вирішили незаконним шляхом збільшити собі територію, проте не вийшло, адже подали до суду та тепер йде розгляд справи, де будуть вирішувати, як карати цих людей.

Справа ще й в тому, що ця справа цікавить не лише учасників, але й багатьох людей, адже це територія міста, яку забрали незаконно, тому журналістка прийшла та хотіла зняти пряму трансляцію, де було б одразу видно, що відбувається на суді. Проте за словами Голови Проводу ГО «Ідея Нації» Остапа Стахіва, на судовому засіданні у Львівському окружному адміністративному судді, журналісту газети «Ідея Нації» Мар’яні Петриці вдалось відстояти законне право на здійснення прямої трансляції. Вона змушена була сперечатись, щоб дозволили це робити, адже деякі з присутніх були проти. Адвокат ТзОВ «Архібуд» намагався переконати суддю Гулика Андрія Григоровича у незадоволенні журналістського клопотання щодо трансляції. Проте суддя не пішов на такі умови. Відтак, показав дотримання професійної етики та суддівської честі.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: