У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:03, 7 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відокремлення від людей

Відокремлення від людей thumbnail

Всі політики кажуть, що вони поруч з народом, завжди відкриті для людей, проте як воно насправді? Сьогодні, 7 грудня, у сесійній залі Львівської міськради на сесії муніципали встановили перегородку, за яку впускають лише журналістів та депутатів ЛМР. Це обурило людей, хоч не принципово стояти близько біля мера, але все ж такі дії змушують сумніватись у відкритості мера. Окрім того, спокій мера Львова під час сесії охороняє кілька десятків молодиків з муніципальної варти.

Журналісти та активісти, щоб потрапити на сесію, змушені пройти через металошукач та рамку. Також муніципали, якщо спрацьовує металодетектор, обшукують представників ЗМІ. Це створює незручності та проблеми для них. Хоч зрозуміло, що мер переживає, щоб хтось не замахнувся на його життя та не нашкодив, проте все ж такі міри на звичайних заходах не подобаються людям. А сьогодні у великій сесійній залі встановили й перегородку, за яку журналістів та депутатів пропускають лише представники муніципальної варти. Тож це ще більше розлютило тих, хто довіряє меру. На цю дію в мережах активно реагували люди, викладали фото з підписом «Мер відкритий до людей». Це можна побачити в будь-якій соціальній мережі, тож ясно, що люди незадоволені.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: