У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:15, 8 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Знайшли серійного грабіжника

Знайшли серійного грабіжника thumbnail

Люди шукають собі гроші на життя та власні потреби, проте деколи вони не думають, що залишають без грошей когось іншого. Ці люди йдуть навмисно на злочин, щоб пожитись та самому заробити більше грошей та витрачати на власний розсуд. Проте це незаконно та не можна робити це. Тому таких злочинців ловлять та карають, як ось за 17 крадіжок житель Львівщини 4 роки та 6 місяців відбуватиме покарання. Про це повідомили у прокуратурі Львівської області. Цього чоловіка зловили нарешті, адже він вже встиг позбавити грошей багато сімей та квартир.

За участі Миколаївського відділу Золочівської місцевої прокуратури, 04.12.2017, Миколаївським районним судом Львівської області винесено обвинувальний вирок 23-річному місцевому мешканцю, який упродовж 2016 – 2017 року вчинив 17 квартирних крадіжок та інших майнових злочинів. Прокуратура довела вину зловмисника. Він обкрадав квартири та будинки, та залишив сліди, не зовсім продумав все до кінця. Тому тепер потрапив до рук поліцейських та буде відбувати покарання. За наслідками судового розгляду вказаного кримінального провадження, чоловіка засуджено до 4 років та 6 місяців позбавлення волі. Тепер він буде мати час подумати, де знайти нову роботу на заробіток, що буде нелегко після тюрми.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: