У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:33, 12 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Згадуватимусь аварію

Згадуватимусь аварію thumbnail

Не так давно відбулась аварія, яка увійшла в історію світу. Це був жахливий час та багато людей постраждали, тому зараз залишається лише згадувати та вшановувати. У четвер, 14 грудня, у Львові вшанують ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. На площі біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» відбудеться Молебень і покладання квітів. Всі люди можуть прийти та взяти участь, адже кожен може проявити свою повагу та шану тим, хто старався, щоб наслідків було якомога менше.

Зокрема, об 11.00 представники обласної, міської влади та громадськості, люди, які  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, покладуть квіти до пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» (вул. Морозна, 31а) і спільно помоляться Молебень. Це допоможе людям усвідомити всю трагедію та пам’ятати, що ми маємо здоров'я сьогодні, завдяки цим людям, які трудились тоді. Інакше всі би були хворими та повмирали, а так наслідків менше, ніж могло б бути.

Мешканців та гостей міста запрошують долучитись до заходів і вшанувати пам’ять ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Зазначимо, що місто виплатить матеріальну допомогу до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: