У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:35, 12 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Канікули у школярів

Канікули у школярів thumbnail

Багато людей мають дітей, вони ходять в школу та звичайно чекають канікул, а цього року велика радість для них, адже продовжили канікули. Як повідомили в управлінні освіти ЛМР, львівські школярі матимуть три тижні зимових канікул. Навчання в більшості шкіл триватиме до 22 грудня. Це дуже добре та подобається дітям, адже вони зможуть довше побути дома, відпочити, святкувати, робити все як захочуть, тому варто радіти та сподіватись, що так буде завжди, адже діти хочуть канікул завжди.

«З 26 грудня у більшості шкіл розпочинаються зимові канікули, які триватимуть до 15 січня 2018 року. Деякі школи мають дещо інший графік канікул – з 29 грудня до 19 січня 2018 року. Осінні канікули тривали лише 4 дні, а відповідно до законодавства, в році має бути не менше 30 днів канікул», – розповіла Зоряна Довганик, начальник управління освіти ЛМР. Тому діти зраділи, коли це почули та тепер будуть з нетерпінням чекати цього часу. Тому, якщо у вас є діти, то готуйтесь до того, що вони будуть відпочивати вдома. Можна деякий час святкувати, а далі повторювати матеріал та вчити наперед, бо ж зайвим ніколи не буде. Тому обов’язково розплануйте свій час, відвідуйте різні заходи міста та зможете отримати позитив та хороший настрій.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: