У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:11, 13 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Засудили жорстокого вбивцю

Засудили жорстокого вбивцю thumbnail

Є люди, які просто не можуть, щоб не вчинити щось зле, та від цих молодиків ніхто не очікував такого відношення та поведінки. У Львові засудили молодого чоловіка, який разом з товаришем до смерті побив літню людину. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. Хлопці тепер отримають по заслугах, адже вони вбили людину.

Трагедія трапилася 16 вересня 2017 у Франківському районі Львова. В нежитловому будинку на вулиці Глибока хлопці 27 та 29 років розпивали спиртні напої разом із 60-річним львів'янином. Близько 21.00  між обвинуваченим та пенсіонером виник конфлікт, неясно, що вони взагалі робили разом, але щось пішло не так та хлопці не втримались. Перший почав наносити останньому удари руками та ногами по голові та тулубу, від чого той помер. Чоловік був старий, тіло не витримало, а й молодому такі удари б дуже зашкодили. Тому пенсіонер помер на місці, а хлопці втекли. До того ж сильно ускладнює ситуацію те, що це був пенсіонер, а хлопці були на підпитку. Тому тепер будуть 7 років відбувати покарання. Хлопець буде мати час подумати над тим, що зробив, хоча певно й вже на ранок, коли протверезів, то зрозумів, що скоїв. Але наслідків вже не уникнути та людини не стало.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: