У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:40, 14 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Колискові для дітей та концерт

Колискові для дітей та концерт thumbnail

Багато є людей, а особливо дітей, які потребують особливої уваги та догляду. Та колискова – це те, що запам’ятовують діти дуже добре. тому варто співати, якщо у вас є діти, бо це особлива річ, яка не забувається.

«Про особливий світ особливих дітей» співає мама Соломія Чубай. Вона виховує сина із синдромом Аспергера і саме через колискові може спілкуватись із дитиною. «Колискові для Олекси» - проект, який побудований на реальних подіях. Соломія Чубай – вокалістка львівського гурту «Джалапіта». Вона часто спілкується з сином через колискові – її спів допомагає Олексі заспокоїтись в особливо важкі часи. У хлопчика високофункціональний аутизм і одного разу, коли був період особливого загострення, Соломія заспівала. Олексі це сподобалось – спів добре впливав на цього й це допомагало. Відтоді Соломія Чубай співала частіше. Вона переспівувала народні пісні, писала власні. А згодом вирішила створити проект, через який б інші могли пізнати особливий світ її дитини та інших особливих дітей. Вхід на концерт – вільний, але приймаються благодійні пожертви, за які віддають квиточок. Тож всі охочі можуть послухати концерт співачки, та зрозуміти, як важливі колискові та що догляд за особливими дітьми нелегкий.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: