У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:41, 14 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Намагався перевезти мільйони

Намагався перевезти мільйони thumbnail

Багато людей хочуть заробити та порушують правила та закони, щоб мати більше грошей, проте це не завжди допомагає та деколи можуть спіймати, що потім відповідальність буде важкою. У Рава-Руській митники виявили у мешканця Львівщини 184 упаковки з парфумами та готівку у доларах і євро. Прикордонники не перший день працюють та знають, як поводяться порушники та де можна шукати щось незаконне.

Вчора у пункті пропуску «Рава-Руська – Гребенне» митники виявили у водія легковика, мешканця Львівщини, який повертався з Польщі в Україну, незадекларований товар. Зокрема, під час огляду авто у багажному відділі машини митники знайшли 184 упаковок з парфумами, а у рюкзаку, що знаходився в салоні авто, – 84 тисяч доларів та 20 тисяч євро. Відтак, мешканець Львівщини порушив митні правила, наразі проводиться документування правопорушення. Тоді його затримали та тепер буде чекати вироку суду, адже його покарають на добрий строк або оштрафують. Тож тепер буде платити за те, що вирішив порушити закон. Грошей було багато, парфуми також коштують недешево, а тим більше така велика кількість не повинна вивозитись за територію, тому він отримає по заслугах та тепер не зможе заробити цим.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: