У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:50, 15 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Перекриють вулицю

Перекриють вулицю thumbnail

Дороги країни не в найкращому стані, проте влада турбується про це та піклується про ремонт. Тому у міськраді попередили, що в четвер, 15 грудня, о 22.30 буде перекрита до шостої години ранку 16 грудня для руху транспорту вулиця Шевченка, 4-6. Там роблять ремонт, виправляють недоліки, тому скоро можна буде насолодитись кращою дорогою.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 15 грудня: «У зв’язку з проведенням робіт з ліквідації просідання плит трамвайної колії на вулиці Шевченка, 4-6, які відбуватимуться у два етапи, в четвер, 15 грудня о 22.30 буде перекритий до шостої години ранку 16 грудня  відрізок дороги для руху транспорту. Роботи виконує «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1». У міськраді також поінформували: «На час проведення ремонтних робіт ділянка дороги на вулиці Шевченка, 4-6 буде перекрита повністю. Тому для проїзду приватного транспорту відрізок вулиці Городоцької (права сторона) від вулиці Лепкого до церкви святої Анни буде двосторонній». Тому вулицю перекриють для ремонту цих місць, жителям доведеться трішки об'їхати це все, але вже згодом отримати щось краще. Тому заради цього можна потерпіти та оминути вулицю.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: