У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:47, 18 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Аукціони на Львівщині

Аукціони на Львівщині thumbnail

Багаті люди мають що продавати та купувати, тому організували минулого тижня на Львівщині аукціонні торги необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2018 року державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ. Там можна було купити необроблену деревину, вона коштує багато, та все ж знайшлись підприємства, які поборолись за неї. Тому важливо проводити такі заходи, тоді бюджет поповнюється. На аукціон лісогосподарські підприємства виставили 43990 м3 необробленої деревини. Участь торгах взяли 145 вітчизняних деревообробних підприємств.

В межах аукціонних торгів, кожен покупець придбав сировину для своїх потреб. Найбільш популярними породами були пиловник дуба, ялини та бука. Великим попитом серед покупців користувались дрова паливні, понад 70 % яких реалізували на торгах. Тому все пройшло успішно та результативно, всі задоволені та чекають свого моменту, коли зможуть все використати. Та вже скоро всі зможуть це зробити, адже вже купили товар, та скоро він піде в дію. Адже кожен має свою ціль та причину, чому придбав це. Тому варто підготуватись та розпочинати роботу. Вже скоро будуть результати, а також, можливо проводитимуть ще такі аукціони, щоб вони приносили максимум задоволення людям.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: