У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:48, 18 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

День вшанування пам’яті

День вшанування пам’яті thumbnail

Багато політиків пам’ятають свята та влаштовують різні заходи, показують людям, що їм не все одно, хоч деколи здається зовсім не так. Підлеглі мера Львова влаштували показуху перед вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Учасники заходу були шоковані тим, як все пройшло погано. Деякі кажуть, що отримали більше негативу, ніж вшанували пам'ять. З їх слів, працівники ЛКП показово помалювали масляною фарбою лавки, проте навіть не спромоглись попередити про це і встановити відповідні оголошення.

“Я присів на лавку, проте виявилось, що вона пофарбована і через тепло тіла пошкодив собі штани. Потім керівник ЛКП самостійно пішла на ринок і купила мені за 630 грн новий одяг. Проте я вважаю, що у таку погоду не потрібно робити такі речі, адже масляна фарба і так довго не застигатиме через мокроту і мороз”, – розповів пан Григорій. До того ж показово таку річ зробили, хоч можна було б попередити, але цього не зробили, тому люди ще й вимушені були витрачати кошти.

У межах заходів перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський та представники громадськості поклали квіти до пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: