У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:55, 19 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Австрійські подарунки

Австрійські подарунки thumbnail

Багато шкіл та міст України намагаються налагодити контакт з іноземними школами, щоб мати у кого брати досвід та позичати ідеї, щоб можна було розвиватись та рости. Це дуже корисно та пізнавально, тому важливо мати такі зв’язки. Багато шкіл мають їх та у них виходить це дуже добре. Тому й на Львівщині одна школа має зв’язки, які зробили дуже приємно діткам. Це добре впливає завжди й на саму школу, але цього разу діти зраділи найбільше. Українським діткам - від австрійських школярів. Волонтери з Австрії привезли до нашої країни 19 тисяч подарунків від Святого Миколая і з нагоди різдвяних свят. Везуть пакунки на Закарпаття, до Львова і Коломиї. В нашому місті віддали 500 наборів. Отримали подарунки і місцеві гімназисти.

Це дуже приємно було діткам, адже всі отримали хороші імпортні подарунки, такого вони ще не мали, до того ж це було дуже приємно школам, що колеги так піклуються про них. Таке завжди хочеться бачити, тому це дуже добре та приємно. Отже, якщо в вашому місті чи школі немає таких зв’язків, то потрібно стимулювати до цього та підтримувати. це завжди йде на користь, навіть якщо немає матеріальних подарунків, проте може бути просто досвід чи інформація.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: