У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:26, 20 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Будуватимуть ковзанку

Будуватимуть ковзанку thumbnail

Багато хто любить кататись на ковзанах, та це можна зробити не всюди, тому влада міста Львова вирішила побудувати ковзанку, яка буде приносити радість людям. Сьогодні, 20 грудня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із президентом Федерації хокею України Анатолієм Брезвіним, аби вирішити питання розвитку хокею у Львівській області. Тож можна буде там не лише кататись просто, але й займатись серйозним спортом.

«Львівщина активно задіяна у розвитку хокейного спорту, до того ж, рівень вихованців львівської школи хокею зараз – на досить високому. Окрім того, завдяки Львівщині ми можемо святкувати 100-річчя українського хокею», – зазначив президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін. Тому вирішили побудувати льодову арену, але зараз ще вирішують питання про фінансування.

«Подібна спортивна арена, яка би включала не лише льодову складову, а й майданчик для баскетболу, атлетики та інших видів спорту, наразі є дуже потрібною. Тож ми можемо сьогодні розглядати кілька точок зведення такого комплексу, серед яких міста Дрогобич та Стрий», – зазначив Олег Синютка. Тому вже скоро, як всі сподіваються, буде така арена, з якою відкриються нові можливості.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: