У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:16, 21 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Нова амбулаторія

Нова амбулаторія thumbnail

У Львові, на вулиці Личаківській, відкрили нову амбулаторію, яка обслуговуватиме 18 тисяч жителів міста. Це дуже хороша новина, адже справді в діючих місцях було перенасичення та можна було сидіти в черзі дуже довго. Тут розміщено чотири кабінети для сімейних лікарів, а також приміщення для УЗД, щеплень, ординаторська, медсестринська. Штат амбулаторії 26 осіб. На її створення витратили 1,8 млн грн. Це дуже полегшить життя людям, які тепер зможуть розібратись зі своїм здоров'ям, полікуватись та вирішити всі проблеми.

Загалом у Львові вже відкрито 18 амбулаторій та 36 відділень сімейної медицини. Коштом міського бюджету для лікарів закупили 274 комп’ютери, бо медична реформа вимагає виключно електронного документообігу. Як розповів начальник охорони здоров’я міськради Володимир Зуб, між пацієнтом і сімейним лікарем укладається декларація на обслуговування. І цю декларацію вносять в електронну систему. Лише після того держава оплачує лікарю ведення пацієнта. У Львові сімейною медициною вже охоплено 92% населення. Це дуже добре, бо ж тепер лікар буде знати, що робив раніше, яка ситуація у людини. Так працювати зручніше та значно легше.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: