У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:18, 21 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Позичили до міського бюджету

Позичили до міського бюджету thumbnail

Інфраструктура в кожному місті потребує вдосконалення. Потрібно працювати над тим, щоб місто мало комфортні умови для всіх мешканців та гостей. Тому влада вирішила щось змінити. Міські депутати Львова сьогодні, 21 грудня, під час засідання сесії погодили запозичення до міського бюджету у сумі 300 млн. грн на 2018 рік. Тож тепер на нові кошти можна буде зробити щось нове та комфортне для людей. Всі зможуть користуватись  цим та отримувати задоволення. Тоді жити стане комфортніше та легше. Тому варто звернути на це увагу.

Як йдеться у пояснювальній записці до ухвали, запозичення з метою забезпечення фінансування заходів з розвитку інфраструктури міста. Відсоткова ставка за користування залученими коштами, згідно домовленості має становити  не більше 22 відсотків річних. 6. Період, на який здійснюється запозичення – 1096 днів (3 роки).  Строк погашення основної суми боргу – не пізніше 30.06.2021. Тому владі потрібно постаратись, щоб віддати цей борг та не затягнути з цим, щоб потім не вийшло неприємностей. Тому варто працювати добре та раціонально використати гроші, щоб з цього був великий позитивний результат, тоді буде видно, заради чого працювати.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: