У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:28, 22 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Крадуть бруківку

Крадуть бруківку thumbnail

В Україні багато доріг викладені бруківкою, проте за цим потрібно наглядати, адже хтось може красти її, або замінювати на нову, яка не така по якості, як стара бруківка. Прокуратура у Львівській області буде контролювати розслідування поліції щодо можливого збуту демонтованої львівської бруківки. Прокуратура зацікавилась матеріалами, що стосуються можливого збуту бруківки за кордоном. Давно колись іноземці коли приїжджали, то хотіли купити українську бруківку, проте не погодились, а тепер виявили, що можливо продають таки, проте незаконно. Тому влада зацікавилась та буде слідкувати за цим.

За попередньою інформацією, активісти заявили про те, що з міста масово зникає львівська бруківка. На цю тему писало багато львівських ЗМІ. Про це інформують у прес-центрі Прокуратури. Надійшла інформація про те, що львівська бруківка продається за кордон у вигляді побутового каміння. Ціна такого каменю - 800 доларів за 1 м3. Тому хтось дуже вигідно влаштувався та торгує тим, що йому не належить. Саме тому з метою перевірки направлено відповідні запити в Управління захисту економіки Львівської області, а також Департаменту захисту економіки Нацполіції. Як йдеться у повідомленні, хід справи і розгляд працівниками поліції листа взято під контроль.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: