У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:29, 22 грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів отримав великі гроші

Львів отримав великі гроші thumbnail

Коли постає будь-яка проблема в місті, то завжди немає грошей, проте тепер виділили багато коштів та можна буде організувати багато чого. У січні-вересні 2017 року в економіку Львівщини залучено 52,4 млн.дол. США прямих іноземних інвестицій, що на 40,4% більше відносно аналогічного періоду попереднього року. Про це повідомили у Головному управлінні статистики у Львівській області. Тож тепер можна буде здійснити давні мрії та плани, які давно потрібно було зробити.

Вкладення в економіку області у січні-вересні 2017 року здійснили інвестори з 31 країни світу. Найбільше інвестицій надійшло від партнерів з Кіпру (26,3 млн.дол. США), Німеччини (6,2 млн.дол. США), Нідерландів (3,7 млн.дол. США), Польщі (2,8 млн.дол. США), Австрії (2,5 млн.дол. США) та Данії (2,2 млн.дол. США). З обсягу прямих іноземних інвестицій, які надійшли у січні-вересні 2017 року, більше половини спрямовано у промисловість – 31,2 млн.дол. США, в оптову та роздрібну торгівлю, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів – 12,7 млн.дол. США (24,2% від загальнообласного обсягу надходжень), у професійну, наукову та технічну діяльність – 3,6 млн.дол. США (6,9%).Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: