У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:54, 27 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Інвестиції в шахти

Інвестиції в шахти thumbnail

Багато сфер потребують вкладень грошей, щоб зробити щось кращим. У 2017 році на модернізацію шахт скерували 62 мільйони гривень. Про це на брифінгу повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка. Це дуже хороша новина для шахтарів, адже тепер вони будуть працювати в нових умовах, можливо, відкриють ще шахти, тож створять нові робочі місця. Це дуже корисно та потрібно, адже людям хочеться працювати в хорошому обладнанні, з захистом та всім необхідним.

За ці кошти придбали сучасне обладнання, що в свою чергу збільшило видобуток на 10%. З метою забезпечення безпеки шахтарів закупили 179 саморятівників на загальну суму 1,7 мільйона гривень. Тож тепер є привід для радості, всі зможуть користуватись чимось новим та комфортним, а також на Львівщині зросла заробітна плата шахтарям до 10 тисяч гривень. Тож це не може не радувати. Тому шахтарям зараз добряче пощастило, хоч вони й ризикують щодня життям, але все ж тепер хоч будуть робити це в комфорті та за більшу зарплатню. Тому варто спробувати  себе в такій роботі, і вам точно сподобається. Так ви отримаєте те, що вам потрібно. Ця робота досить хороша та тепер комфортна. А також за таку зарплатню важко ще щось знайти. До того ж потім пенсія буде великою.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: