У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:04, 28 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Зупинились трамваї

Зупинились трамваї thumbnail

В кожному місті є аварії, та деколи вони страшні та потребують деяких дій з боку поліції. Тому на вулиці Личаківській у сторону від центру, поблизу Винниківського ринку, стоять трамваї №№2 та 7. Сталось це через ДТП, яке відбулось на цьому місці в Львові. Тому варто сказати, що людям доведеться трішки прочекати, поки все вирішать, а тоді трамваї знову поїдуть.

У заторі опинилися мінімум чотири трамваї. Причина зупинки наразі невідома. Ускладнення в русі для іншого транспорту немає. Через ДТП на проспекті Червоної Калини трамваї №8 у сторону центру також не їдуть. Львів’ян просять бути уважними та планувати свій маршрут заздалегідь. Адже якщо потрапити в це місце, то можна запізнитись всюди та нічого не встигнути. Звичайно, така ситуація обурює людей, але потрібно увійти в положення, адже таку зупинку зробили не дарма, певно потрібно було, щоб там не було руху. Тому об’їжджайте іншою дорогою та вже скоро все вирішиться. Ви зможете поїхати так, як звикли. А поки поліція працює на місці ДТП, там виясняють, що сталось та деталей не надають. Тому невідомо, яка ситуація та коли трамваї поїдуть. Залишається лише чекати та сподіватись, що це буде вже скоро.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: