У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:00, 29 Грудня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Потрібна допомога

Потрібна допомога thumbnail

Багато хто має здорове та спокійне життя, але не цінує цього. Тому варто оглянутись на своє життя та подякувати. А також можна допомогти комусь, кому не так пощастило, як вам.

Мешканка села Сілець на Сокальщині Оленка Побережник (2002 р.н.) страждає на хронічну хворобу нирок 5-го ступеня. Лікарі настійно рекомендують зробити пересадку нирки, але коштів у сім’ї на таку операцію не вистачає. Хвороба підкосила дівчину раптово: у травні цього року 15-річна Оленка втратила свідомість. Тоді бригада «швидкої» доставила її в ОХМАТДИТ, звідки наступного дня Оленку перевезли в медичний центр на операцію, після якої школярка була в комі 10 днів. Тож дівчині доводиться не легко жити. Вона в тяжкому стані, дівчинка зобов’язана тричі на тиждень долати близько 70 кілометрів до Львова, аби відвідувати необхідні процедури та виборювати собі життя.

Найближчим часом Оленка переживе чергову операцію в Києві, яка допоможе трохи полегшити її стан. Втім, єдиним порятунком для неї є лише пересадка нирки за кордоном. Проте на це потрібні великі кошти. Рідні дівчинки просять про допомогу грошима. Адже операція дуже потрібна. Номер картки: 5168757328783917 Побережник Галина Володимирівна. Контактний телефон мами: 063 90 34 389.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: