У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:25, 9 Січня, 2018

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Змагання з лижного спорту

Змагання з лижного спорту thumbnail

Багато українців займаються спортом, всі готові працювати над цим та досягати чогось. Тому варто заохочувати це та створювати умови. На Львівщині є всі умови для того, щоб проводити різні турніри та змагання. Тож тепер їх число збільшиться.

В першій половині січня Навчально-спортивна база зимових видів спорту "Тисовець" Міністерства оборони України у Сколівському районі Львівщини прийматиме представницькі офіційні змагання з лижних перегонів. Це буде новий хороший досвід, який принесе українцям нові перемоги та радості.

Зокрема упродовж 12 - 14 січня відбудуться міжнародні рейтингові змагання за програмою FIS з лижних гонок, а з 11 до 17 січня триватиме чемпіонат України 2018 року з лижних гонок. Тож всі спортсмени можуть вже готуватись та реєструватись на змагання. Це покаже, що ще потрібні вдосконалити, як варто працювати. Тому брати участь в змаганнях обов’язково потрібно. А також всі охочі можуть прийти подивитись на це. Тоді отримаєте багато позитивних вражень, які запам’ятаються надовго. адже лижі – захоплюючий спорт, який приносить радість та адреналін. Тому приходьте та підтримайте місцевих або просто улюблених спортсменів, які принесуть вам велику радість. Це варто уваги.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: