У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:20, 10 Січня, 2018

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Нові правила перевезення

Нові правила перевезення thumbnail

Багато людей, після впровадження безвізу почали користуватись цим та їздити. Проте щодня вводять нові правила та люди повинні слідкувати за цим. Запровадження нових правил безмитного ввезення товарів на територію України громадянами у ручній поклажі не зачепить звичайних туристів. Але припинить діяльність контрабандистів. Це дуже корисно та втішає людей, адже вони тепер зможуть подорожувати без проблем.

Про це сьогодні, 10 січня, під час прес-конференції на тему: "Зміни в податковому і митному законодавстві: вплив на бізнес-середовище”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявила голова Ради територіального відділення Всеукраїнської громадської організації "Асоціація платників податків України"  у Львівській області Лілія Долінська. Тому тепер з'являться нові перешкоди для контрабандистів, вони не зможуть перевозити незаконні товари. Звичайно, всі знайдуть способи, але це вже буде набагато важче.

Згідно з цими змінами відтепер одна фізична особа може перевозити товари на суму 500 євро раз на три доби, перебуваючи за кордоном 24 години. Зміни абсолютно не зачепили українців, які їздять за кордон подорожувати. Адже, зазвичай, може їхати родина з трьох осіб. Тож їхній неоподаткований ліміт – 1500 євро.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: