У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:20, 11 Січня, 2018

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Заборона феєрверків

Заборона феєрверків thumbnail

Багато людей святкують все ще та хочуть, щоб все було яскраво та грандіозно. Проте так виходить не завжди. До того ж феєрверки забороняють використовувати на Львівщині. Але цього дотримуються не всі. Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради вкотре нагадує про необхідність дотримання тиші у святкові дні – у Львові діє ухвала від 17.12.2015 року №23 «Про заборону використання та реалізації феєрверків, салютів і піротехнічних виробів на території м. Львова». Тому всі повинні дотримуватись такого правила, інакше отримає штраф.

Тож львів’ян та гостей міста категорично просять обмежити використання піротехніки під час святкувань. Адже вибухи і спалахи негативно позначаються на здоров’ї бійців, які повернулися із зони бойових дій. Їм моторошно та варто поважати цю думку, адже вони захищали нас та хочуть хоч трішки передихнути на Батьківщині не чуючи вистрілів.

Мерія звертається також до суб’єктів підприємницької діяльності усіх форм власності – не  реалізовувати феєрверків, салютів, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки зі світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: