У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:00, 12 Січня, 2018

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Нові амбулаторії

Нові амбулаторії thumbnail

Багато людей жаліються, що з медичною сферою в України проблеми. Проте влада намагається все поступово вирішувати. Так на Львівщині створять нові амбулаторії. 11 січня голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів робочу нараду з питання створення нових амбулаторій, які реалізуються згідно з програмою первинної медико-санітарної допомоги, з головою Станківської сільської ради Іваном Ковальчуком та в. о. голови Підгірцівської сільської ради Галиною Ципук. Це хороша новина для багатьох людей, адже цими амбулаторіями вже скоро можна буде скористатись, це дуже добре та можна запросто вирішити всі свої проблеми.

Василь Зубрицький повідомив, що дана Програма діє коштом співфінансування державного та місцевого бюджетів, а також, що створення цих амбулаторій приведе до нових робочих місць та надання необхідної медичної допомоги для мешканців навколишніх сіл. Тому це хороша новина для всіх людей, які зможуть також там працювати. Тож вже чекаємо відкриття цих амбулаторій, щоб жити стало комфортніше.

В свою чергу начальник управління Держгеокадастру Роман Ярич ознайомив з переліком необхідної документації, які потрібно підготувати для реалізації цього питання.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: