У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:02, 15 Січня, 2018

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Туристи витрачають гроші на Львів

Туристи витрачають гроші на Львів thumbnail

Багато людей хочуть бачити, що навколо, їдуть подивитись, що поруч у рідній країні, а також приїздять багато іноземців. Всі вони користуються різними послугами, купують товари та вкладають свої гроші в місто. Також багато туристів і в Львові, який вважають туристичною столицею, тому там також багато привабливого. У 2017 році місто Лева відвідали більш як 2,5 мільйонів мандрівників. Переважно це були українці, поляки та білоруси. Тому вони також користуються різними послугами, які коштують грошей.

Найпопулярнішими серед туристів місцями визнали Оперний театр, Ратушу та Високий замок. Лише чверть з усіх шанувальників Львова приїжджали сюди самостійно. Решта - мандрували з сім'єю, друзями чи туристичною групою. Багато хто складали програми самостійно, а деякі користувались також послугами гіда. За підрахунками, в середньому люди проводять у столиці Галичини 4 дні, при цьому щодня витрачаючи близько 75 євро. Тому це досить хороша частина економіки в цьому місті. Влада розвиває з кожним днем цю сферу, щоб більше людей приїхали. Покращують інфраструктуру, будують нові заклади, та реставрують вже відомі туристичні пам’ятки.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: