У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:17, 16 Січня, 2018

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Техніка прибирає

Техніка прибирає thumbnail

Зараз зима та почав падати сніг, проте все ж варто сказати, що міста в поганому стані, як кажуть люди. Варто лише потрапити в не центральний район, та можна побачити, як все відбувається. На дорогах можна спостерігати ожеледицю, також можна побачити, що є сніг на узбіччі та людям важко ходити. Проте у ЛМР стверджують, що з 20-ї години 15 січня до шостої години 16 січня на вулицях Львова працювали п’ять піскороскидувачів, навантажувач і трактор. Тому все ж в центральній частині міста та на багатьох вулицях посипано піском та можна пересуватись. Але все ж потрібно бути обережними.

«Я йду на роботу щоранку та бачу, що де-не-де все ж посипають дороги піском, це значно полегшує завдання, але є й інші частини міста, де люди або роблять це самостійно, або не турбуються цим взагалі. Тому важливо розуміти, що обережність перш за все, та потрібно обирати хороше взуття з зимовою підошвою, яка не буде ковзати. Тому я саме так і роблю, інакше можна добре впасти та щось собі пошкодити, а бувають випадки, коли так можна й вмерти. Тому я переживаю за своє життя та здоров'я та хотіла б, щоб комунальні служби більше працювали над посипанням тротуарів та пішохідних переходів, але вже як виходить», - розповідає львів’янка.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: