У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:17, 16 січня, 2018

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Техніка прибирає

Техніка прибирає thumbnail

Зараз зима та почав падати сніг, проте все ж варто сказати, що міста в поганому стані, як кажуть люди. Варто лише потрапити в не центральний район, та можна побачити, як все відбувається. На дорогах можна спостерігати ожеледицю, також можна побачити, що є сніг на узбіччі та людям важко ходити. Проте у ЛМР стверджують, що з 20-ї години 15 січня до шостої години 16 січня на вулицях Львова працювали п’ять піскороскидувачів, навантажувач і трактор. Тому все ж в центральній частині міста та на багатьох вулицях посипано піском та можна пересуватись. Але все ж потрібно бути обережними.

«Я йду на роботу щоранку та бачу, що де-не-де все ж посипають дороги піском, це значно полегшує завдання, але є й інші частини міста, де люди або роблять це самостійно, або не турбуються цим взагалі. Тому важливо розуміти, що обережність перш за все, та потрібно обирати хороше взуття з зимовою підошвою, яка не буде ковзати. Тому я саме так і роблю, інакше можна добре впасти та щось собі пошкодити, а бувають випадки, коли так можна й вмерти. Тому я переживаю за своє життя та здоров'я та хотіла б, щоб комунальні служби більше працювали над посипанням тротуарів та пішохідних переходів, але вже як виходить», - розповідає львів’янка.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Все, что нужно для любимого занятияВсе, что нужно для любимого занятия
Развитие человека, как личности, происходит тогда, когда он начинает заниматься любимым де...

Сьогодні

Все, что нужно для любимого занятияВсе, что нужно для любимого занятия
Развитие человека, как личности, происходит тогда, когда он начинает заниматься любимым де...

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: