У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:18, 16 січня, 2018

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Приїжджає президент

Приїжджає президент thumbnail

Багато людей знають та поважають президента, та завжди цікаво, коли він приїжджає до рідного міста. Тож зовсім скоро львів'яни зможуть зустріти його в своєму місті. У четвер, 18 січня, з робочим візитом на Львівщину прибуде Президент України Петро Порошенко. Разом із Президентом України на Львівщині прибуде генерал-губернатор Канади Жулі Пейєтт. Тож така честь випала місту приймати цих двох важливих людей, тому варто гордитись та спостерігати, можливо, можна буде їх зустріти прямо на вулиці, що мало ймовірно, але можливо. Тому цього дня будуть поважні гості в місті.

Програма візиту наразі не розголошується. Раніше повідомлялося, що в Україні Пейєтт зустрінеться з Президентом Петром Порошенком та канадськими солдатами, що служать в рамках операції UNIFIER. Генерал-губернатор Канади є головнокомандувачем збройними силами. Тож певно що будуть обговорювати ситуацію в Україні та можливі шляхи вирішення цієї проблеми, проте точно це невідомо, тому вже пізніше, можливо, дадуть коментарі, що і як буде. Тому варто все ж слідкувати за новинами, та можливо скоро буде нова інформація про те, що вирішать на цій зустрічі, адже там обговорюватимуть важливі питання.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Все, что нужно для любимого занятияВсе, что нужно для любимого занятия
Развитие человека, как личности, происходит тогда, когда он начинает заниматься любимым де...

Сьогодні

Все, что нужно для любимого занятияВсе, что нужно для любимого занятия
Развитие человека, как личности, происходит тогда, когда он начинает заниматься любимым де...

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: