У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:40, 1 Лютого, 2018

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Лазерна епіляція у Львові

Лазерна епіляція у Львові thumbnail

Наразі дуже важливо підтримувати гарний зовнішній вигляд. Що ми тільки не робимо для того, щоби стати кращими. Є дуже багато методів, які допомагають нам позбутися небажаних недоліків в нашій зовнішності. Невід'ємною частиною догляду за собою, як для жінок, так і для чоловіків є лазерна епіляція. Лазерна епіляція ціна Львів має дуже великий діапазон. Оскільки місто велике, салонів, які спеціалізуються на цій процедурі дуже багато.

Я завжди раджу обирати місця, де ціна відповідає якості. Можливо, це особисте гасло, але ніхто не хотів би платити більше, ніж воно варте. Взагалі, епіляція – це непростий процес. Коли ви йдете до салону, вас повинні повністю проконсультувати щодо застережень перед процедурою. Наприклад, за 2 тижні до і після процедури не можна засмагати, приймати антибіотики і самостійно видаляти волосся, з зони, яку ви будете епілювати. Це все дуже важливо, оскільки потім можуть бути жахливі наслідки, які, передусім, доведеться терпіти вам.

Щодо ціни, то в кожному салоні по різному. В середньому епіляція над губами коштує близько 150 гривень. Щоби видалити волосся з носа, вам доведеться викласти близько 130 гривень. За епіляцію всього лиця треба заплатити приблизно 600 гривень.

Існує багато видів епіляції різних частин тіла. І в кожної своя ціна. Ви повинні розуміти, що процедуру потрібно виконувати декілька разів, за призначенням вашого косметолога. Читайте відгуки на сайтах, і пам'ятайте, що якісна робота потребує попередньої консультації.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: