У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 21:02, 16 Березня, 2018

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Коли потрібні ортопедичні устілки?

Коли потрібні ортопедичні устілки? thumbnail

У наш час орто устілки стали ще актуальнішими. За останні сотні років навантаження на стопу людини сильно зросла. До подібних змін привела незручне або неправильно підібране взуття.

Ортопедичні устілки на Медскладе можуть не тільки допомогти впоратися з проблемою людям, які вже страждають від плоскостопості, але і є ефективною профілактикою розвитку даної патології.

Для чого потрібні ортопедичні устілки

Ортопедичні устілки це спеціальні вкладки для взуття, які допомагають підтримувати звід ноги, виправляють порушення, які виникають після виникнення плоскостопості. Вони здатні впливати на розподіл фізичного навантаження на стопу під час повільної ходьби, яка на сьогоднішній день одна з найбільш затребуваних.

Крім корекції стопи орто устілки потрібні для:

  • Нормалізації кровообігу в ногах;
  • Зниження навантаження на суглоби в ногах, стегнах і колінах;
  • Ноги менше втомлюються;
  • Ноги легше переносять довгу ходьбу або довге стояння на ногах;
  • Не дають сформуватися патології в опорно рухової системи.

Щоб устілки справлялися з покладеним на них завданням їх потрібно правильно підібрати з урахуванням індивідуальних особливостей деформації стопи. Крім цього в медтехніці у Львові можна купити устілки для занять спортом або тривалої ходьби.

Існує окрема категорія устілок, призначена для підтримки поздовжнього склепіння стопи. Такі устілки першими почали використовувати для корекції стопи в першій половині минулого століття. Вироби утримують стопу від сильного просідання супінатора. На сьогоднішній цей елемент використовується в якості одного з основних елементів устілок, що не дають їй можливість зміщуватися вперед або назад.

Як грамотно вибрати устілки

Є два види устілок стандартні і індивідуальні. Перші можна використовувати в цілях профілактики або коли ваші проблеми з ногами тільки починаються. Вони захистять ваші ноги і перешкоджають розвитку серйозної патології. Такі устілки можна використовувати для дітей, щоб їх нога розвивалася належним чином або для літніх людей, у яких підвищений ризик виникнення проблем з ногами.

Індивідуальні устілки призначаються лікарем-ортопедом. Він комплексно вивчає вашу різновид проблеми і призначає вам особисту модель устілок, яка буде ефективною саме в вашому випадку. Такі устілки можуть знадобитися дорослим людям з вже усталеною патологією.

Детальніше про ортопедичні устілки ви можете почитати на сайті. Також ви можете замовити собі відповідну модель устілок.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: