У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:51, 2 Травня, 2018

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Обрати квартиру в жилому комплексі

Обрати квартиру в жилому комплексі thumbnail

Іноді люди все життя працюють на нерухомість. Так як ціни на квартири дуже та дуже високі, майже не підйомні для простого працівника, людям часто приходиться зневірятися по знімним квартирам все життя.

Але хочеться залишити після себе хоча б нерухомість! Власне житло дає гарантію стабільності, яким би воно не було. Не залежати ні від кого – мрія будь-якої людини, а особливо – чоловіка. Для них залежність від іншої людини те саме, що й каторга. Обрати квартиру в омріяному жилому комплексі та зробити її своєю головною метою – це гідно поваги. Ось чому деякі люди краще працюватимуть та будуть відкладати гроші все життя, тільки аби їх діти та внуки змогли жити у власній квартирі або домі.

Навіть якщо квартира вже є, наприклад, дісталася у спадок, це не означає, що грошей на неї не треба. Квартира, як і автомобіль, постійно вимагає дрібних та крупних виплат грошових коштів. Ремонт, меблі, заміна вікон та балконів, нові двері та багато чого іншого – кожного місяця у власника нерухомості буде окрема стаття витрат на житло.

Про власну нерухомість треба починати думати завчасно, сидіти на шиї в батьків соромно, навіть якщо вони самі прагнуть постійно допомагати починаючим свій великий шлях дітям.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: