У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:57, 2 Травня, 2018

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Забудовник жилого комплексу «Сирецькі сади»

Забудовник жилого комплексу «Сирецькі сади» thumbnail

Забудовник жилого комплексу «Сирецькі сади» зробив вибір квартири максимально зручним для будь-якої людини. Більше непотрібно їхати в офіс для того, щоб отримати всю інформацію про майбутнє житло. І зовсім не варто їхати в самий житловий комплекс для того, щоб побачити територію та самі квартири – все це можна зробити за допомогою Інтернету.

Не тільки зручно, але й неймовірно приємно прогулюватися по території ЖК «Сирецькі сади». На їх офіційному сайті syretski-sady.com.ua можна детально роздивитися генеральний план території ЖК. Окрім зручних автостоянок, велосипедних доріжок, дитячих майданчиків, забудовник потурбувався і про естетичний вигляд території. Неперевершеним вигляд новеньких різнокольорових будинків гарно поєднується с сухим струмком з натурального каменю, фруктовим садом та штучною водоймою, через яку проходить невеликий мальовничий місточок.

Автовласники точно зможуть оцінити декілька автостоянок, розташованих на території «Сирецьких садів». Їх місце розташування не заважає пішим прогулянкам жильців та поїздкам велосипедистів. На кожному кроці є місця відпочинку для тих, хто ознайомлюється с територією житлового комплексу.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: