У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 20:41, 4 Травня, 2018

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Житло від ЖК «Яскравий»

Житло від ЖК «Яскравий» thumbnail

Життя людини у місті – це як одна величезна мапа. У різних напрямах від дому знаходяться різні місця, які рано чи пізно доводиться відвідувати. В одну сторону – робота. В іншу – університет або школа. Магазин для крупних покупок на півночі, а тренажерний зал – на півдні. Саме через це життя сучасної людини – це постійний рух вперед.

А що робити тим, хто бажає спокою? Хто не хоче щодня їздити кудись заради справ, які можуть навіть не подобатися людині? Забудовник ЖК Яскравий потурбувався про їх бажання.

Відстань до центру міста від «Яскравого» долається за якихось 10-15 хвилин. А звідти добратися в будь-яку точку міста простіше простого. На роботу або навчання – байдуже, адже це на забере багато часу.

Територія ЖК має неймовірний вигляд як удень, так і вночі. Гарне денне оформлення переходить у заспокійливе підсвічування вночі. Це не тільки робить зручним пересування по комплексу в темний час доби, але й заспокійливим, ненав’язливим вид з вікна.

План будівель та зведення інфраструктури комплексу розроблений в спеціальній арт-студії. Салони краси, дитячий садок, спортивні майданчики та багато різноманітних магазинів та послуг вже наявні на території ЖК. Будівельний магазин стане помічником при оформленні квартири.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: