У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 23:02, 12 Травня, 2018

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Мандрівка до сонця – затишна Одещина

Мандрівка до сонця – затишна Одещина thumbnail

Південь України завжди славився своїм теплом, виноградними плантаціями, морем та чудовим настроєм відпочиваючих. Незважаючи на те, що найбільшою популярністю наразі користуються морські курорти Одеси, в інших місцях області також можна знайти багато чого цікавого.

Для прикладу можна взяти село Мигія Первомайського району. Саме тут найбільш виразно проявляє себе Центральноукраїнський кристалічний щит, який перетворює русло річки Південний Буг на ідеальне місце для поціновувачів рафтингу. Крім цього, досить круті прямовисні скелі стануть справжньою Меккою для тих, хто любить займатися скелелазінням, проте по цілому ряду причин не хоче їхати за подібним досвідом в Карпати. Цікаві місця України саме на Одещині привертають до себе увагу своїм різноманіттям, адже різкий контраст між морем на півдні і своєрідними каньйонами на півночі дуже вражають. При цьому відстань від одного до іншого становить буквально кілька сотень кілометрів.

Ще одним разючим контрастом можна назвати село Вилково, яке цілком заслужено вважають своєрідною українською Венецією в мініатюрі. Приблизно половина всієї території населеного пункту знаходиться в каналах-єриках. Їх ширина невелика – буквально 1-2 метри, проте цього цілком достатньо для створення повноцінної транспортної системи на воді. Цьому місцю не можна надати статусу пам’ятки України, проте відвідати його варто однозначно. Особливо це стосується тих, хто любить смак натуральної налитої сонцем полуниці, яку тут вирощують в неймовірних кількостях.

Аккерманська фортеця Discover Ukraine

Для любителів більш історично значимого відпочинку можна сміливо рекомендувати для відвідування Білгород-Дністровську фортецю, яка раніше називалась Акерман. Подивитися тут дійсно є на що, адже туристам доступно майже 2 кілометри захисних валів, а також 26 башт, які і досі знаходяться в гарному стані. Для поціновувачів історичних інсталяцій буде корисним відвідати музей інструментів для катування, та подивитися на кубок з історичного фехтування, який в фортеці проводиться регулярно. Обсадні знаряддя, що знаходяться в дворі, також мають чималу історичну цінність і їх цікаво вивчати. Також цей край цікавий тим фактом, що на місці нинішньої фортеці колись знаходилося древнє античне місто Тир. Відголоски цієї епохи також відчутні – для любителів старовини і історії давнього античного світу тут буде чим зайнятися не один день.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: