У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:58, 25 Травня, 2018

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Як Інтернет полегшує наше життя

Як Інтернет полегшує наше життя thumbnail

Важко недооцінити те, що дає нам Міжнародна Мережа. Пошук необхідної інформації з нудного ходіння по бібліотекам перетворився у максимально зручну та приємну справу. Ми стали більш освіченими, але, на жаль – лінивішими, ніж були без Інтернету.

Всі необхідні послуги та товари – у твоїй руці. Що забажаєш – суші, автомобілі, манікюр, чистка диванів Львів – все це в прямому сенсі у твоїх долонях. Тобі погано, не можеш навіть встати, не те, що приготувати поїсти? Одним кліком ти маєш змогу викликати лікаря та замовити їжу додому.

Не тільки шкідливі для фігури піца та роли, але й корисна їжа на кшталт овочей та м’яса на пару можуть бути доставленими прямо до твоїх дверей. Ця неймовірна зручність, доступність будь-яких послуг для кожного власника смартфону – вражає розум та серце.

Наші батьки до такого. Чому доросле покоління частіше за молодих читає газети? Чому саме дорослі люди зупиняються біля паперових оголошень, наклеєних на стовпах? Звичка говорить в них. До такої речі, як смартфон, дуже довго звикати, якщо попередні кілька десятків років ти жив без нього. Що вже казати про бабусей та дідусів – для більшості з них сучасні девайси як з іншої планети. Є виключення у вигляді деяких «осучаснених» бабусь, що користуються месенджерами та кидають фотки своїх рослин у дірект. Але таких людей дуже і дуже мало.

Як зручно стало спілкуватися з людьми. Для унікумів, що мають проблеми із живим спілкуванням, Інтернет – це величезний простір для того, щоб поговорити з живою людиною та найти собі справжнього друга. Зв'язок з рідними, що знаходяться на іншому континенті – не проблема, адже є скайп. Але в цьому і полягає головна проблема – залежність від телефонів стає все помітнішою серед населення – у транспорті, на вулиці, в парках всі погляди спрямовані в екрани смартфонів.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: