У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 09:41, 10 Серпня, 2018

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Використання флексографічного друку: його переваги та де можна побачити?

Використання флексографічного друку: його переваги та де можна побачити? thumbnail

На сучасному ринку є багато різних видів друку. Завдяки йому ми маємо яскраві оголошення, брошури, етикетки та багато іншого. Сьогодні флексографічний друк вважається найбільш популярним друком. Саме з цим друком виготовлюються наліпки на різні товари. Такий вид дозволяє випускати як великі так  малі тиражі.

Багато підприємств обирають флексодрук для виготовлення етикеток та наліпок для своєї продукції. Він вважається якісним та екологічно чистим. Фарба, яка використовується під час друку, виготовлена на водній основі. Саме цим вона і захопила весь ринок. Вироби зі флексодруком не мають запаху та не псуються під впливом вологи.

Ще одним фактором популярності цього друку є простота в його реалізації. Для нього не має різниці на чому виконувати друк: папір, поліетилен чи ще щось… Також при виготовлені етикетки чи наліпки йде дуже мало фарби, що є досить добре з економічної сторони. У багатьох продуктах на упаковках можна побачити зображення, яке нанесене саме флексографічним друком. На упаковці дуже малий шар фарби.

Виготовлення упаковки чи етикетки з флексографічним друком добавить яскравості вашому товару і буде ще більше приваблювати клієнтів. І все це можна досить просто зробити.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: