У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:42, 22 Квітня, 2019

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Міжнародні перевезення товарів за допомогою рефрижераторів

Міжнародні перевезення товарів за допомогою рефрижераторів thumbnail

Підприємства на території України, які займаються виробництвом товарів у великих об’ємах, поступово розширюють свою діяльність за межі країни. Для швидкої та якісної доставки своїх виробів необхідно знайти надійну транспортну компанію. «Транс-Атлас» на сьогодні займає провідні позиції у переліку міжнародних перевізників Західної України.

Компанія має власний автомобільний парк, який складається із різних моделей легкового та вантажного транспорту. До того ж, організація може перевезти продукти за допомогою спеціальних камер з заданим температурним режимом. Для цього кожен автомобіль облаштовується установкою, здатною охолоджувати або нагрівати продукцію, яка знаходиться у ній. За допомогою цього модернізованого обладнання продукти можна транспортувати на великі відстані, при цьому не впливаючи на термін їх придатності. Контролюють внутрішню температуру за допомогою датчиків. Основними виробами, які перевозяться автомобілями, є:

  • Продукти харчування (особлива увага приділяється тим товарам, які швидко псуються);
  • Хімічні вироби - при недотриманні температурного режиму їх зберігання змінюються технічні характеристики продукції;
  • Лікарські вироби, медикаменти;
  • Дороге обладнання, яке має у своєму складі рідину з конкретною температурою зберігання.

Такі температурні камери мають ще й іншу назву – рефрижератори. Клієнти можуть самостійно ознайомитись з орієнтовною ціною на майбутнє перевезення. Для цього необхідно заповнити наступні поля онлайн-заявки: звідки, куди, вага, об’єм, ім’я, телефон, електрона адреса. Також замовник має право написати нашому оператору в чат, де уточнити всі деталі перевезення.

Наша компанія вже понад 10 років займається міжнародними перевезеннями на території європейських країн. За цей час ми напрацювали достатньо велику клієнтську базу, яка постійно розширюється. У нас працюють тільки висококваліфіковані спеціалісти в різних областях, які находять індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ціна постійно обговорюється з замовником в залежності від об’єму вантажу та його цінності. Також ви можете звернутись до нас з питань технічного обслуговування вашого автомобілю. Кожна посилка має гарантійний супровід, тому ви можете не перейматись за збереження свого товару.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: