У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:42, 22 квітня, 2019

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Міжнародні перевезення товарів за допомогою рефрижераторів

Міжнародні перевезення товарів за допомогою рефрижераторів thumbnail

Підприємства на території України, які займаються виробництвом товарів у великих об’ємах, поступово розширюють свою діяльність за межі країни. Для швидкої та якісної доставки своїх виробів необхідно знайти надійну транспортну компанію. «Транс-Атлас» на сьогодні займає провідні позиції у переліку міжнародних перевізників Західної України.

Компанія має власний автомобільний парк, який складається із різних моделей легкового та вантажного транспорту. До того ж, організація може перевезти продукти за допомогою спеціальних камер з заданим температурним режимом. Для цього кожен автомобіль облаштовується установкою, здатною охолоджувати або нагрівати продукцію, яка знаходиться у ній. За допомогою цього модернізованого обладнання продукти можна транспортувати на великі відстані, при цьому не впливаючи на термін їх придатності. Контролюють внутрішню температуру за допомогою датчиків. Основними виробами, які перевозяться автомобілями, є:

  • Продукти харчування (особлива увага приділяється тим товарам, які швидко псуються);
  • Хімічні вироби - при недотриманні температурного режиму їх зберігання змінюються технічні характеристики продукції;
  • Лікарські вироби, медикаменти;
  • Дороге обладнання, яке має у своєму складі рідину з конкретною температурою зберігання.

Такі температурні камери мають ще й іншу назву – рефрижератори. Клієнти можуть самостійно ознайомитись з орієнтовною ціною на майбутнє перевезення. Для цього необхідно заповнити наступні поля онлайн-заявки: звідки, куди, вага, об’єм, ім’я, телефон, електрона адреса. Також замовник має право написати нашому оператору в чат, де уточнити всі деталі перевезення.

Наша компанія вже понад 10 років займається міжнародними перевезеннями на території європейських країн. За цей час ми напрацювали достатньо велику клієнтську базу, яка постійно розширюється. У нас працюють тільки висококваліфіковані спеціалісти в різних областях, які находять індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ціна постійно обговорюється з замовником в залежності від об’єму вантажу та його цінності. Також ви можете звернутись до нас з питань технічного обслуговування вашого автомобілю. Кожна посилка має гарантійний супровід, тому ви можете не перейматись за збереження свого товару.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Все, что нужно для любимого занятияВсе, что нужно для любимого занятия
Развитие человека, как личности, происходит тогда, когда он начинает заниматься любимым де...

Сьогодні

Все, что нужно для любимого занятияВсе, что нужно для любимого занятия
Развитие человека, как личности, происходит тогда, когда он начинает заниматься любимым де...

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: