- У Львові - http://www.ulvovi.com -

Як вибрати кращу для вас модель контролю персоналу

Posted By boorik On 27.06.2019 @ 10:48 In Господарство | No Comments

Наскільки б всеосяжними не були ваші форми звітності, хоч би вчинені комп'ютерні програми ви у себе ні встановили, контрольна система все одно залишиться лише засобом отримання необхідної інформації, без якої керівник не може стежити за ходом справи. Якщо використовувати отриману інформацію правильно, то система стане працювати; якщо неправильно, то її впровадження може призвести лише до небажаних наслідків.

Тільки коли кожен керівник усвідомить, як існуюча система контролю впливає на поведінку його підлеглих і які можливості надає йому та чи інша стратегія контролю, він зможе навчитися ефективно їх використовувати. Саме такими знаннями має володіти спеціаліст з менеджменту організацій і адміністрування [1].

Як контроль міняє поведінку підлеглих

Як тільки будь-яка сфера діяльності організації виявляється в поле зору контрольної системи, рядовий персонал прагне всіляко поліпшити стан справ. Причин тому кілька, і головні з них такі: Удосконалення контролю означає, що вище керівництво вважає цю сферу важливою і такою, що заслуговує на особливу увагу. Зазвичай керівництво використовує інформацію контрольної системи при оцінці діяльності рядових працівників. Тому, прагнучи залишити про себе якнайкраще враження, підлеглі намагаються проявити себе. Більшість людей люблять бачити результати своєї праці, а контрольна система дозволяє зробити їх більш наочними, і чим краще працівник справляється зі своєю роботою, тим більше задоволення він відчуває.


Article printed from У Львові: http://www.ulvovi.com

URL to article: http://www.ulvovi.com/28966/yak-vibrati-kraschu-dlya-vas-model-kontrolyu-personalu/

URLs in this post:

[1] спеціаліст з менеджменту організацій і адміністрування: https://www.uniep.km.ua/

Copyright © 2009 У Львові, www.ulvovi.com