У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:53, 27 Жовтня, 2019

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Швидкі, корисні та вигідні покупки їжі в Інтернеті

Швидкі, корисні та вигідні покупки їжі в Інтернеті thumbnail

Постійно бути курсі всіх подій, що відбуваються не тільки у своєму місті, а й в Україні та навіть світі дуже важко. Але за допомогою інформаційного електронного порталу E&Lnews. Зараз у період глобального переходу у віртуальний світ, де відбуваються всі життєво важливі процеси: покупки, спілкування, робота, мандрівки, дуже важливо не загубити людяність. Кількість інтернет-магазинів у сучасному світі зростає кожен день. Тому журналісти цього електронного майданчика вирішили поспілкуватись із засновниками першого та єдиного в Україні віртуального ринку «Шувар».

Ця компанія започаткувала свою діяльність 10 року тому назад, коли покупки продовольчих товарів через Інтернет були ще не такими популярними. Його засновники вирішили створити на базі оптових продуктів свою віртуальну крамницю, яку і назвали «Шувар». Також у перелік послуг магазину входить не тільки продаж їжі, але і її доставка на вказану адресу замовника за додаткову плату. Через рік свого існування співробітники компанії проаналізували продовольчий ринок та потреби клієнтів та вирішили займатися продажем домашньої продукції. Тоді вони знайшли декілька українських фермерів, які займаються вирощуванням та виготовленням домашнього продукту. Оформили з ними договірні відносини, згідно яким сім’ї повинні постійно займатись своєю справою. Щоб клієнти мали змогу отримувати бажаний продукт у найкоротші терміни. З тих пір покупки в Інтернеті стали не тільки вигідними, а й корисними. При виборі конкретного фермера спеціалісти моні торили всі показники, які можуть впливати на якість товару: мінеральні добрива, які добавки використовуються для захисту рослин, умови, в яких живе живність.

Через 4 роки в електронному каталозі ринку з’явилася категорія, де розміщені екологічно чисті продукти. Вся продукція поставляється до ринку з найкращих фермерських господарств, розташованих на територіях Західної України. А вже у 2018 році компанія стала повністю юридичною організацією, клієнтами якої стали великі компанії. У цей час також запустився проект  Foodbox.

На кого розрахована діяльність базару? В першу ергу, це люди похилого віку, які не мають змоги вийти з домівки та сходити до магазину за їжею, матері з малими дітьми, люди, які живуть за кордоном та купують продукти для своїх батьків, різноманітні ресторани та кафе.  Головне, що доставка у Львові та ближніх селах надається безкоштовно при сумі замовлення від 300 грн.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: