У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:48, 30 Березня, 2020

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Що необхідно знати при відкритті квіткового магазину?

Що необхідно знати при відкритті квіткового магазину? thumbnail

Квітковий магазин є одним із найприбутковіших бізнесів середньої категорії. Така популярність пов'язана із мінімальними матеріальними та трудовими витратами на придбання необхідного обладнання та товару, що продається. При первинному грошовому внеску в 1 млн рублів вже через місяць можна отримувати прибуток в розмірі 60-80 тисяч. І з кожним наступним разом цей дохід буде зростати. При відкритті квіткового бізнесу, в першу чергу, потрібно придумати назву магазину, яке буде привертати увагу оточуючих. Після чого слід зайнятися оформленням внутрішнього простору торгового павільйону.

Головне, закупити обладнання. Наприклад, квіткова вітрина Вендела, призначена для зберігання квітів, знаходиться в електронному каталозі компанії «Scold». Придбати цю продукцію можна з доставкою в будь-яке місто країни. За рахунок підлогового типу конструкції вітрину можна легко пересунути з одного місця на інше. Вбудована система вентиляції забезпечує квітам оптимальні умови. Ознайомитися з усіма технічними параметрами устаткування можна на офіційній сторінці товару.

Після цього потрібно продумати схему освітлення та оформлення фасаду магазину. Відмінним варіантом декору будуть дзеркала, які можуть продублювати яскраві фарби квітів і рослинності.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: