У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 23:21, 4 Травня, 2020

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Особливості покупки вторинного житла

Особливості покупки вторинного житла thumbnail

Люди які раніше не стикалися з придбанням нерухомості на вторинному ринку здійснюють банальні помилки, що надалі приводять до серйозних проблем. Починаючи вивчати оголошення про продаж квартир потрібно приділяти увагу опису і фотографіям житлоплощі. Якщо знімки зроблені з одного ракурсу або текст опису містить тільки позитивну інформацію про об'єкт — спродажем займається посередник. Власники житла намагаються давати правдиву інформацію, щоб потенційні покупці не турбували їх через дрібниці.

Вибираємо поверх розміщення квартири

Вибираючи поверх, особливу увагу потрібно приділити наступним моментам:

  • у квартирах на нижньому рівні завжди підвищена вологість;
  • якщо вікна повернені на північ і їх перекривають дерева, то в приміщеннях буде завжди темно;
  • якщо поруч з будинком автостоянка, то мешканцям квартири на першому поверсі доведеться дихати вихлопними газами.

Вибираючи квартиру на останньому рівні потрібно бути готовим, що влітку в кімнатах буде нестерпна спека. Так само з огляду на можливі поломки ліфта власнику нерухомості потрібно бути готовим підійматися на верхній поверх пішки, що вкрай незручно для людей похилого віку.

Вибір планування житлоплощі

Якщо купувати житло на вторинному ринку важливо враховувати особливості його планування. Квартири, в яких вікна виходять на різні сторони будинку, провітрюються набагато краще, що створює комфортний мікроклімат. Також така житлоплоща має більш простору ванну кімнату, кухню і передпокій.

Приділіть увагу року будівництва житлового будинку. Порівняно нові будови мають більш зручне планування, ніж в будівлі колишнього союзу. Шукаючи житло важливо розуміти, що простора кухня замінює вітальню. Якщо у квартирі є прохідні приміщення вони абсолютно не функціональні.

Сьогодні вибрати комфортне житло допомагає всесвітня павутина інтернет. Сучасні сайти нерухомості пропонують десятки тисяч оголошень від забудовників і приватних осіб. Це робить пошук і придбання квадратних метрів в будь-якому регіоні України максимально зручним, вигідним і що важливо безпечним.

Переваги та недоліки перепланування

Виходячи з практики від 10 до 15% житла, виставленого власниками на продаж, має перепланування. При цьому внесені зміни, не завжди зареєстровані офіційно. Тому оглядаючи житлоплощу відразу потрібно з'ясувати дане питання у продавця. Після чого потрібно звірити план будинку з реальним плануванням квартири.

Сьогодні перепланування може бути допустимим і неприпустимим. Тому від покупки житла, перепланування якого не можна оформити офіційно краще відмовитися. Якщо ж перепланування підлягає узаконенню, то попросіть власника впорядкувати документи, після чого можна продовжити угоду. В іншому випадку вам потрібно бути готовим до додаткових витрат на самостійне оформлення документації.

Юридична чистота дорогої операції

Перевірка юридичної чистоти документації на житлоплощу гарантує, що у покупця не виникнуть проблеми з законом у майбутньому. Тобто несподівано не з'являться спадкоємці або інші претенденти на нерухомість. Тому набуваючи житло на вторинному ринку нерухомості, приділіть увагу наступним аспектам:

  • хто є власником житла;
  • отримана квартира у спадок або куплена новою;
  • який договір використовувався при оформленні нерухомості — ренти або купівлі-продажу;
  • чи є у квартирі неповнолітні діти.

Якщо ви погано розбираєтеся в юридичній стороні угоди, допоможе нотаріус. Головне не поспішати погоджуватися на покупку, навіть якщо вартість житла непристойно низька. Потрібно завжди приділяти увагу дрібницям, а особливо пов'язаним з перевіркою документації. Тільки так ви станете щасливим власником квартири, яка не принесе ніяких проблем в майбутньому.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: