У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 23:41, 22 Вересня, 2020

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У чому полягає комп’ютерна діагностика автомобіля?

У чому полягає комп’ютерна діагностика автомобіля? thumbnail

У чому полягає комп'ютерна діагностика автомобіля?

Комп'ютерна діагностика автомобіля - процедура зчитування кодів всіляких помилок основних агрегатів і вузлів автомобіля. На практиці використовуються як професійні сканери, використовувані на автосервісах Львова, багатофункціональні діагностичні стенди, так і інші пристосування, які можна використовувати і для самостійної діагностики. Сучасне обладнання дає можливість побачити багато відхилень в роботі багатьох систем автомобіля.

В процесі діагностики можна спостерігати до декількох графіків технічних параметрів, вибираючи більш зручний спосіб відображення. Всі ці дані показуються на екрані в реальному часі. Професійні системи діагностики сервісних центрів дозволяють здійснювати перекодування параметрів. Наприклад, можна переналаштувати блок керування для його оптимізації під поточну комплектацію авто.

Як правило, дана діагностика проводиться в наступних випадках:

  • на плановому ТО - в цьому випадку як правило завжди проводиться комплексна діагностика автомобіля,
  • при покупку автомобіля з пробігом, щоб новому власнику можна було впевнитися в технічному стані ТЗ,
  • при появі даної помилки на приладовій панелі (зазвичай спалахує контрольна лампа "Check»). В даному випадку автолюбитель самостійно виявляє можливу несправність і звертається в техцентр для її діагностики та усунення.

Комп'ютерна діагностика авто - вкрай важливий сучасний спосіб точної перевірки всіх основних систем авто для виявлення несправностей автомобіля. Діагностуючи сучасні авто даним методом можна отримати дуже точну інформацію про технічний стан деталей, агрегатів і вузлів авто.

Яким чином проходить комп'ютерна діагностика?

З самого початку до бортовим системам підключають за допомогою роз'єму OBD-II (або по-російськи - ОБД-2) спеціальний сканер, який і зчитує використовувані автомобілем коди. Для початку необхідно знайти цей роз'єм - він не завжди під капотом, він часто буває і в салоні авто.

Отримані коди помилок розшифровуються за допомогою ПО, і на основі отриманих даних робиться висновок про відсутність або наявність збоїв і неполадок.

Як правило, окремо проводять операції діагностики:

  • Двигуна.
  • Підвіски.
  • Коробки передач.
  • Інших систем.

При покупці автомобіля «з пробігом» дана діагностика є більш складним процесом. Адже перед продажем автомобіля попередній власник буде всіляко намагатися стерти попередні помилки і їх сліди. В даному випадку більшу увагу потрібно приділити іншим параметрам агрегатів, на підставі яких можна зробити висновок про можливі проблеми, що купується авто. Зробити якісну комп'ютерну діагностику авто можна в сертифікованому автосервісі, наприклад тут.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: